0224 441 05 11  |  info@frmenergy.com

Ana Sayfa / Kurumsal / Hakkımızda

Hakkımızda

Endüstriyel otomasyon ürün satışı konusunda faaliyet gösteren FRM Otomasyon 2011 yılında kurulmuş olup; 20 yıllık sektördeki tecrübesiyle, dinamik satış kadrosu, bilgi birikimi ve satış sonrası kusursuz hizmetleriyle doğru, hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmayı hedeflemiştir.

Yenilebilir enerji ihtiyacı olan müşterilerimize, mevcut otomasyon çözüm ortaklarımız ile gerçekleştirilecek projelerin sürdürülebilirliğini sağlamak için bilgi ve deneyimlerimizi bütünleştirmeyi, hızlı proje çözümleri sunmayı, çevre bilincinin oluşmasından katkı sağlamayı FRM Otomasyon bünyesinde FRM Energy oluşumu ile hayat bulmuştur.

FRM Energy ticari ve sanayi işletmelerinin enerji giderlerinde israfları minimum seviyeye indirecek enerji takip ve yönetim sistemleri ile yenilenebilir enerji kaynakları ile katkı sağlayacak proje ağırlıklı ürünlerden oluşmaktadır. Enerji üretim ve kullanımına yönelik, güneş enerji sistemleri, solar iklimlendirme sistemleri, enerji izleme sistemleri, enerji depolama sistemleri, araç şarj istasyonları ve solar aydınlatma sistemleri bünyesinde yer almaktadır.