0224 441 05 11  |  info@frmenergy.com

Ana Sayfa / Kurumsal / Hizmet Hedeflerimiz

Hizmet Hedeflerimiz

Sanayileşme ve şehirleşme ile enerji ihtiyacımız günden güne artarken, enerji kaynaklarımız tükeniyor, enerjinin kullanımında çevremiz olumsuz etkileniyor, tedarikte yurtdışına bağımlılığımız artıyor. %100 yerli enerji kaynağı ile üretim hedeflerimize ancak yenilenebilir enerjiyle ulaşabiliriz.

İşletmelerimizin önemli gider kalemleri içerisinde yer tutan enerji tedarik maliyeti kullanımda enerjiyi ölçme, izleme ve analiz ederek, alacağımız aksiyonlar ile enerjiyi yönetmemiz kaçınılmazdır.

Enerji yönetiminde alacağımız aksiyonlar içerisinde verimli motorlar ve inverterler ile prosesimizi revize etmek, aydınlatma ekipmanlarımızın minimum enerji ihtiyacı duyan armatür ve donanımlar ile yenilemek, enerji tüketim noktalarındaki sarfiyatları tespit etmek, hedeflerimiz arasında sürekli iyileşmeyi amaç edinerek yol alabiliriz.

Harekete geçmek için geç kalmış değiliz. İşletmelerin enerji maliyetlerini düşürmek, çevre bilincine olan inançlarınızı müşterilerinize hissettirmek için ortak projeler oluşturmak, enerji yönetim deneyimlerimizi paylaşmak, geleceğin yaşam hakkını korumak için ortak çalışma alt yapımızı oluşturduk.

Çevre kalitemizin artması, doğanın nefes alması için karbon salınımımızı düşürmek, hayata kazandırdığımız yeşil varlıklarımızı kalıcı kılmak istiyoruz.