0224 441 05 11  |  info@frmenergy.comBLOGSocomec ile bayilik sözleşmesi imzalandı.

Güç anahtarlaması, gücün izlenmesi ve güç dönüştürme konularında dünya liderlerinden birisi olan Fransız menşeli SOCOMEC firmasının yetkili bayiliğini aldık.

Weidmüller ile bayilik sözleşmesi imzalandı.

04.12.2019 tarihinde FRM Otomasyon Ltd. Şti. ile Weidmüller Elektronik Tic. Ltd. Şti. arasında imzalanan Yetkili Bayilik Sözleşmesi kapsamında Weidmüller Bursa Yetkili Bayii olduk.

En Akılcı Remote I/O Çözümü "u-remote"

Weidmüller u-remote I/O sistemi, planlamadan operasyona kadar tüm iş süreçlerini hızlandırmanıza olanak tanıyan, güçlü esnekliği ve basit kullanımı sayesinde makine ve fabrika otomasyonunda büyüyen karmaşıklığa mükemmel çözümdür.

ST Otomasyon Dergisi Röportajı

Bursa’nın ikinci, Türkiye’nin ise 6. büyük sanayi kuruluşu, Fiat’ın Avrupa’daki iki Ar-Ge merkezinden biri konumundaki otomotiv devi TOFAŞ, yılda 400 bin araçlık üretim kapasitesine ve 6.500 çalışana sahip. Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek şirketi TOFAŞ, Bursa Fabrikası’nda, Minicargo projesi kapsamında Fiat, Citroen, Peugeot markalarına, Yeni Doblo projesi kapsamında ise Fiat, Opel ve Vauxhall markalarına üretim yapıyor. Biz de TOFAŞ’ın Bursa fabrikasını ziyaret ederek yeni otomasyon yatırımlarını, projenin tüm taraflarıyla konuştuk.